R, 19. veebruaril 2021 kell 1112.45 veebikoolitus "Imiku uni ja magamine"

Osalema on oodatud eelkõige lapseootel ja 0-6-kuuste imikute vanemad.

Koolituse läbinu teab imiku une eripärasid ja mõjutegureid ning mõistab, miks laps magab nii nagu ta magab ja kas ning mida on võimalik ja mõistlik muuta, et toetada nii enda kui ka lapse une kvaliteeti.

Koolituse pidepunktid:
  • Imiku une ja magamise eripärad.
  • Une füsioloogia ja funktsioon.
  • Unevajadus ja und mõjutavad tegurid.
  • Uni kui bioloogiline ja kultuuriline nähtus. Erinevad lähenemised.
  • Kuidas toetada ööpäevarütmi tekkimist, rahulikku uinumist ja kvaliteetset und?
  • Vanema uni ja väsimusega toimetulek.
Koolitaja: Kristi Arendi, lapsevanemate nõustaja, täiskasvanute koolitaja. Kristist lähemalt.

Osalustasu: 19 eur, sh koolitusmaterjalid. Nendest võib ka loobuda.
Kui osaled vähemalt kolmel koolitusel ja tasud osalustasu kõigi koolituste eest korraga, siis 17 eur/kord. Käibemaksu ei lisandu.

NB! Koolitust ei salvestata tulenevalt isikuandmete kaitse üldmäärusest, kuna tegemist on eraelu puudutavate isiklike tundlike teemadega, ja soovist mitte kahjustada osalejate huve ning tekitada vähem digiprügi.

Maksmine toimub ettemaksuarve alusel. Pärast registreerumist saadetakse Teie e-postkasti arve ja lisainfo. Sissepääsulink koolitusele saabub e-postiga pärast osalustasu maksmist.

REGISTREERUN koolitusele

Teised koolitused:
E, 8.02.2021 Imetamise abc
R, 12.02.2021 Lapsest areneb inimene - kas ja kuidas?
E, 15.02.2021 Imetamise argipäev - mured ja rõõmud

Nõustamisteenused:
Imetamisnõustamine
Lapsekandmisnõustamine
Vastsündinu, imiku, beebi, väikelapse ja lapsevanema une ja magamise nõustamine

Foto: Pixabay