Nõustaja Kristi Arendi: kristi@kaisukool.ee, tel 521 9097

Võta nõustajaga ühendust, kui:
  • tahad teada, kuidas lapsed magavad või miks laps ei maga ja kuidas ta magab;
  • arvad või tunned, et laps ei maga päeval või öösel piisavalt palju, pikalt või hästi;
  • tunned, et oled üleväsinud ja enam ei jaksa, sest laps ärkab öösel tihti;
  • tahad arutada kellegagi lapse öise toitmise üle - kas, millal, mida ja kui palju vajab;
  • laps ei taha uinuda ja uinumine võtab kaua aega;
  • laps ärkab öösel nutuga;
  • kahtled, oled hirmul või ebakindel, on tekkinud mitmeid küsimusi ja tahad kellegi poolt ärakuulamist või lisateavet.
Hinnakiri (käibemaksu ei lisandu ja maksmine toimub arve alusel ülekandega pärast teenuse osutamist) konsultatsioonile-nõustamisele:
  • Telefoni teel: 30 minutit - 15 eur.
  • E-posti teel: 30 minutit - 15 eur.
  • Skype´i või Zoomi teel: 30 minutit - 15 eur.
  • Kabinetis Endla tn 15, Tallinn. Hetkel seoses eriolukorraga silmast-silma kohtumisi ei toimu.
  • Koduvisiit: hetkel ei paku seoses eriolukorraga.
    Hind sisaldab tund aega (60 min) nõustamist kliendi juures kodus ja hiljem täiendavat teavet, toetust ning suhtlust e-posti teel (30-60 min), edasi-tagasi sõitu kliendi juurde (30-60 min), transpordivahendikulu (kütus ja muu), vajadusel parkimistasu, töötasufondi (bruto töötasu ja riiklikud maksud) ning muid side- ja materjalikulusid.
Võta julgelt Kaisukooli nõustajaga ühendust ja lepi nõustamisaeg ja -vorm kokku: kristi@kaisukool.ee, tel 521 9097.