Unenõustaja - lapsevanemate nõustaja imiku, beebi, väikelapse une ja magamise, aga ka imetamise ja lapsekandmise osas - Kristi Arendi.
Helista tel +372 521 9097 või kirjuta kristi@kaisukool.ee E-P 9-20.
Nõustamisvõimalused ja hinnakiri allpool.

Kaisukooli unenõustamise puhul on tegemist kaasaegse teaduspõhise lähenemisega, une erinevaid aspekte ja mõjutegureid, lapse ja vanema sümbioosi hõlmava käsitlusega. Eesmärk on lapsevanemat ja last mõista ning toetada, lubada õppida ja areneda, mitte neid takistada ja/või tervist kahjustada. Kaisukooli unenõustamine ei tähenda, sisalda ega soovita nn traditsioonilise unekooli meetodeid ja treeninguid.

Võta nõustajaga julgelt ühendust, kui:
  • tahad teada, kuidas imikud, beebid, väikelapsed ja ka täiskasvanud magavad;
  • milline on beebi unevajadus ja uneaeg - mis on loomulik;
  • miks laps ei maga, ärkab tihti või kas/miks ta magab liiga palju;
  • arvad või tunned, et laps ei maga päeval või öösel piisavalt palju, pikalt või hästi;
  • tunned, et oled väsinud ja enam ei jaksa, sest laps ärkab öösel tihti - kuidas end aidata;
  • tahad arutada kellegagi lapse öise toitmise üle - kas, miks, millal, mida, kuidas;
  • laps ei taha uinuda ja uinumine võtab kaua aega;
  • laps uinub (ainult) rinnal, imetades ja imedes päeval, õhtul ja öösel;
  • laps ärkab öösel (sageli) nutuga ja ei oska pärast seda uinuda;
  • laps magab (ainult) kaisus või ei taha üldse kaisus magada;
  • kahtled, oled hirmul või ebakindel, on tekkinud mitmeid küsimusi ja tahad kellegi poolt ärakuulamist ja lisateavet - vajad nõustamist, konsultatsiooni, peegeldust, mõistmist ja arusaamist;
  • mida tähendavad unefüsioloogia, unevajadus, une mõjutegurid, unesurve, une faasid, unetsükkel, uneregressioon, uneaeg, päevakava, unerütm, unereźiim, unepäevik - kuidas need on seotud une ja magamisega ning mida nende teadmistega ette võtta.
Hinnakiri (käibemaksu ei lisandu ja maksmine toimub arve alusel ülekandega):
  • Konsultatsioon, nõustamine telefoni, e-posti, Skype´i või Zoomi teel 19 eur/20 min.
    Kui nõustamine või konsultatsioon vajab rohkem aega, lisandub 5 eur/10 min.
  • Kabinetis Endla tn 15, Tallinn: 45 eur/60 min (nt lapseootel perele).
  • Koduvisiit (eelkõige beebiga perele), kui pere ning nõustaja on terved: 69 eur.
    Hinnas sisaldub tund aega (60 min) nõustamist kliendi juures kodus ja hiljem täiendavat teavet, toetust, suhtlust e-posti teel mõistlikul määral (30 min), edasi-tagasi sõitu kliendi juurde (kuni 60 min), transpordikulud, parkimistasu, töötasufond ning muud side-, materjali- ja õppimiskulud kvaliteetse teenuse tagamiseks. Kui nõustamine ja/või sõit vajab rohkem aega, lisandub 5 eur/10 min.
  • Ajale kohaselt kannab nõustaja kohtumisel meditsiinilist näomaski.
Helista tel +372 521 9097 või kirjuta kristi@kaisukool.ee Kaisukooli unenõustajale ja leppige kokku sobiv nõustamisaeg ja -koht.