Lapsekandmisnõustaja,  imetamisnõustaja ja unenõustaja Kristi Arendi.
Helista tel +372 521 9097 või kirjuta kristi@kaisukool.ee E-P 9-20.
Hinnakiri allpool.

Nõustamispiirkond:
veebi- ja telefoni teel kogu Eesti, maailm; koduvisiitideks kogu Tallinn ja Harjumaa.
Nõustaja on teinud koduvisiite: Haabersti, Kristiine, Kesklinn, Lasnamäe, Mustamäe, Nõmme, Pirita ja Põhja-Tallinn, Jõelähtme, Harku, Kiili, Kose, Kuusalu, Raasiku, Rae vallas Aruküla, Assaku, Järveküla, Jüri, Kangru, Peetri, Viimsi, Haabneeme, Püünsi jne.

Võta nõustajaga ühendust, kui:
  • tunned ebakindlust lapse sülle võtmisel ja kandmisel - kuidas teda hoida, kui kaua jne.;
  • on olemas kandelina või -kott, kuid ei tea, kuidas seda kasutada, kas see on üldse  lapsele ja kandjale sobiv;
  • ei ole endal kandelina ega -kotti, kuid tahad teada ja proovida, kuidas last korrektselt, õiges asendis kandelinas või -kotis kanda, et siis hiljem see omale soetada;
  • kasutad juba kandelina või -kotti, kuid pole kindel, kas teed seda õigesti, korrektselt ja kas laps on selles õiges asendis ning piisavalt hästi toetatud;
  • tunned ahastust, sest laps aina nutab vankris, kui õue lähete ja rahuneb ainult süles või rinnal - võibolla minna vankrisõidu asemel lapsega õue hoopis kandelina või -kotiga;
  • kas ja kuidas saab last kandelinas imetada;
  • tunned, et enam ei jaksa last ainult oma käte abil kanda ja vajaks kolmandat lisakätt, et ise rahulikult kasvõi süüa-juua;
  • laps on rahutu, nutab palju, ei uinu või ärkab tihti ja on rahulik või rahuneb ainult süles - sa ei jaksa enam last ainult oma käte abil süles kanda;
  • selg on nõrk, tundlik (pärast sünnitust mitu kuud), valus, valutab ja ei jaksa last sülle võtta, kuigi ta seda vajab;
  • erinevad lapsekandmisega seonduvad mõtted, küsimused, hirmud.
Hinnakiri (käibemaksu ei lisandu ja maksmine toimub arve alusel ülekandega):
  • Telefoni või e-posti teel kontaktivõtt, päring: tasuta.
  • Konsultatsioon, nõustamine telefoni, e-posti, Skype´i või Zoomi teel 19 eur/20 min.
    Kui nõustamine või konsultatsioon vajab rohkem aega, lisandub 5 eur/10 min.
  • Kabinetis Endla tn 15, Tallinn: 45 eur/60 min (nt lapseootel perele).
  • Koduvisiit (eelkõige beebiga perele), kui pere ning nõustaja on terved: 69 eur.
    Hinnas sisaldub tund aega (60 min) nõustamist kliendi juures kodus ja hiljem täiendavat teavet, toetust, suhtlust e-posti teel mõistlikul määral (30 min), edasi-tagasi sõitu kliendi juurde (kuni 60 min), transpordikulud, parkimistasu, töötasufond ning muud side-, materjali- ja õppimiskulud kvaliteetse teenuse tagamiseks. Kui nõustamine ja/või sõit vajab rohkem aega, lisandub 5 eur/10 min.
  • Ajale kohaselt kasutab nõustaja kohtumisel meditsiinilist näomaski.
Efektiivseim õppimise vorm on personaalne nõustamine. Lastega perede jaoks on mugavaim nõustamist läbi viia pere enda kodus, kus kõik vajalik on käe-jala juures ja keskkond tuttav ning turvaline.

Võta julgelt Kaisukooli nõustajaga ühedust helistades tel +372 521 9097 või kirjutades  kristi@kaisukool.ee ja lepi kokku kohtumiseks aeg ning koht. Soovi korral kutsu nõustaja omale koju.