Tere tulemast Kaisukooli!

Kui vajad imetamisnõustaja või lapsekandmisnõustaja abi; une, magamise, toitmise või suhtlemise teemal konsultatsiooni, nõustamist või koolitust, siis oled õiges kohas.

Imetamine, lapsekandmine, uni, magamine, nutmine, suhtlemine, kandelina ja -koti kasutamine ning teised lapse tervikliku arengu ja tervisega seotud teemad on Kaisukooli ainestik.

Kaisukool võimaldab lapsevanemal mõista, mida laps vajab, millest ta kõneleb ning kuidas temaga suhelda ning tema vajadusi rahuldada, temast hoolida ja teda armastada. Kaisukoolis oled hoitud, toetatud ja informeeritud!

Blogi

• Teadmised ja taipamised
  • Kogemuslood
  • Nopped uuringutest
  • Head mõtted
  • Kasulikud harjutused

ava blogi

Nõustaja ja koolitaja

Tere!
Mina olen Kristi Arendi. Kaisukooli  nõustaja ja koolitajana ühendan oma tegemistes armastuse ja tarkuse: teadmised, oskused, kogemused ja eetilised väärtused. Kuulan, vaatan, informeerin ja luban õppida.

kristist lähemalt

Soovin saada Kaisukooli uudiskirja e-posti aadressile
Email again: