Tere tulemast Kaisukooli!

Kui vajad imetamisnõustaja või lapsekandmisnõustaja abi; beebi või väikelapse une, magamise, toitmise või suhtlemise teemal konsultatsiooni, nõustamist või koolitust, siis oled õiges kohas.

Imetamine, lapsekandmine, uni, magamine, lisatoit, toitmine, nutmine, suhtlemine, kandelina ja -koti kasutamine ning teised lapse ja lapsevanema arengu, õppimise ja tervisega seotud teemad on Kaisukooli ainestik.

Kaisukool võimaldab lapsevanemal mõista, mida laps vajab, millest ta kõneleb, kuidas temaga suhelda ning tema vajadusi rahuldada, temast hoolida ja teda armastada. Kaisukoolis oled hoitud, toetatud ja informeeritud!

Blogi

• Teadmised ja taipamised
  • Kogemuslood
  • Nopped uuringutest
  • Kasulikud harjutused

avaN blogi

Nõustaja-koolitaja

Tere! Mina olen Kristi Arendi, Kaisukooli nõustaja ja koolitajana põimin oma tegemistes armastuse ja tarkuse: teadmised, oskused, kogemused ja eetilised väärtused. Kuulan, vaatan, teavitan, luban õppida.

kristist lähemalt

Soovin saada Kaisukooli uudiskirja oma e-postile
Email again:
UA-163994311-1